Oleszyce: Czuwaj Przemyśl zdominował halowy turniej juniorów o Puchar Burmistrza

0

W czwartek 27. stycznia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleszycach odbył się II Halowy Turniej Mini Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy. Do zawodów przystąpiły cztery drużyny juniorów starszych: TKS „Tomosovia” Tomaszów Lubelski, LKS „Start” Pruchnik, KS „Czuwaj” Przemyśl i gpospodarze LKS „Czarni” Oleszyce. Turniej w Oleszycach zdominowali młodzi zawodnicy Czuwaja Przemyśl.

„Tomosovia” – „Czarni” 3:5

W turnieju pierwsze miejsce wywalczył KS „Czuwaj” Przemyśl, drugie miejsce zajął LKS „Start” Pruchnik. Gospodarze LKS „Czarni” Oleszyce zajęli trzecią pozycję, a na czwartej uplasowali się zawodnicy TKS „Tomasovia” Tomaszów Lubelski. W trakcie rozgrywek wyłoniono najlepszego zawodnika, bramkarza oraz strzelca turnieju. Najlepszym zawodnikiem został Bartłomiej Zieliński z TKS „Tomasovii” Tomaszów Lubelski, miano najlepszego bramkarza przypadło Adamowi Szanter z KS „Czuwaj” Przemyśl, a najlepszym strzelcem  z 12 golami na koncie okazał się Damian Czekański również z KS „Czuwaj” Przemyśl. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz statuetki a kapitanowie zwycięskich drużyn odebrali puchary i dyplomy.