Anielsi próbowali swoich sił w castingu do najnowszego show Polsatu

3
Anielsi, Fot. R. Koszowski

Młodzieżowy zespół ANIELSI z Lubaczowa próbował swoich sił w castingu do najnowszego show Polsatu „Must be the music. Tylko Muzyka!”, który odbył się niedawno w Rzeszowie.

Wyjazd na casting do Rzeszowa traktowaliśmy to jako zabawę i nowe przeżycie. Od początku też na nic nie liczyliśmy, jednak kiedy zaprezentowaliśmy się po 13 godzinach czekania spodobaliśmy się jurorom – podsumowują swoją castingową przygodę członkowie zespołu. Podczas swojego występu na castingu Anielsi wykonali utwór „Złota brama”.

Zespoł tworzą: Jagoda i Paulina Mazepa, Dominika Kapel, Jacek Świstowicz i Patrycjusz Zastawny. Więcej info o zespole na www.myspace.com/anielsi.

Wyniki castingu w Rzeszowie maja znane być w najbliższych dniach. Wybrani zostaną zaproszeni na kolejny etap programu i występ w Warszawie. Mamy nadzieję, że w tym gronie znajdzie się także zespół Anielsi, czego im serdecznie życzymy!!!


Muzyczne talent show Must be the music. Tylko muzyka powstanie na licencji słynnej amerykańskiej firmy Shine International. Must be the music. Tylko muzyka to pierwszy talent show, w którym za pomocą Facebooka uczestnicy programu będą zarabiać pieniądze za wykonane utwory. To widz poprzez kliknięcie piosenki swojego ulubionego artysty, daje mu szansę nie tylko na sławę, ale również na wymierne korzyści finansowe. Na specjalnie utworzonym profilu facebook.com/tylkomuzyka, do którego dostęp będą mieć nie tylko zalogowani użytkownicy, będzie można obejrzeć wszystkie występy uczestników, making off-y oraz rozmaite ciekawostki. Będzie też oczywiście można umieszczać komentarze. W ten sposób powstanie swego rodzaju „lista przebojów” Must be the music. Tylko muzyka.

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here