Weź udział w konkursie „Leśne fotografie 2010” i wygraj weekend w Bieszczadach

1
fot. RDLP Krosno, edycja konkursu 2009

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie we współpracy z Telewizją Polską Oddział Rzeszów i redakcją Tygodnika Regionalnego „Nowe Podkarpacie” organizuje X edycję konkursu „Leśne Fotografie 2010”. Konkurs adresowany jest do wszystkich miłośników lasu, którzy fotografują przyrodę i swymi wrażeniami z leśnych wędrówek chcą się podzielić z  innymi.  Można zgłosić wszelkie prace pokazujące piękno leśnego pejzażu, bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego, urodę leśnych zabytków czy urok grzybobrania. Fotografie muszą być po prostu LEŚNE.

Każdy uczestnik może zgłosić najwyżej odbitki trzech zdjęć w rozmiarze 20 x 30 cm wraz z kartą zgłoszenia w osobnej, zaklejonej kopercie, oznaczonej godłem (pseudonimem). Prace należy nadesłać w terminie do 15 stycznia 2011 roku na adres organizatora: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie, 38-400 Krosno, ul. Bieszczadzka 2; z dopiskiem „Leśne fotografie 2010”. Rozstrzygnięcia konkursu dokona jury złożone z profesjonalnych fotografików w terminie do 31 stycznia 2011 roku.

W dotychczasowych edycjach konkursu wzięło udział już ponad 1300 osób. Zwyczajowo nagrodą główną jest weekendowy pobyt dla 2 osób w Bieszczadach.  Szczegóły, regulamin i karta zgłoszenia na stronie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here