Wesprzyj naszych w walce o stypendium!

0

Uczniowie z powiatu lubaczowskiego mają szanse uzyskać stypendium Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego USKI. Możemy im w tym pomóc głosując na nich w specjalnie przygotowanej w tym celu ankiecie.

Aby zagłosować na któregoś z uczniów reprezentujących nasz powiat wystarczy wejść na stronę
Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego
i na liście nominowanych odszukać wybraną osobę. UWAGA: można oddać tylko jeden głos!

Poniżej lista uczniów zgłoszonych z terenu powiatu lubaczowskiego:

Celem programu jest wspieranie najlepszych uczniów, kształtowanie aktywnej postawy społecznej młodzieży, rozwijanie jej zainteresowań, inspirowanie do działań poprzez popularyzowanie pozytywnych wzorców zachowań. Stypendium jest przyznawane uczniom szkół gimnazjalnych i ponad-gimnazjalnych za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe, artystyczne lub gdy uczeń zasłużył się czymś szczególnym dla swojego regionu (np. wybitny sportowiec, społecznik, talent artystyczny, programista).

Stypendium przyznawane jest dwa razy w roku na okres 5 miesięcy (tj. na I i II semestr szkolny) w wysokości 150,00 PLN miesięcznie (słownie: sto pięćdziesiąt złotych). Kandydatów do stypendiów zgłasza Dyrekcja szkoły do której uczęszcza uczeń. Zgłoszenia dokonuje się wypełniając wniosek oraz załączniki i przesyłając na adres naszej szkoły.

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here