JKS za mocny dla Pogoni-Sokoła w pucharowych rozgrywkach

3

Czwartoligowy JKS Jarosław wygrywając 2-0 w Lubaczowie z zespołem Pogoni-Sokoła wywalczył awans do półfinałów Okręgowego Pucharu Polski. Jarosławski zespół przeważał przez większą część meczu, a gospodarze próbowali swoich sił w kontratakach. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, choć niewiele brakowało by to lubaczowski zespół schodził na przerwę z bramkową przewagą.

Losy spotkania rozstrzygnęły się jednak w drugiej części meczu. Pierwszą bramkę  w 51. minucie zdobył Viktor Kossak, który minął lubaczowskich obrońców i pewnym strzałem otworzył wynik meczu. Kilka minut później rzut karny podyktowany za faul na Kossaku wykorzystał Piotr Ziegielheim.

Pogoń Sokół Lubaczów – JKS Jarosław  0:2 (0:0)
0:1 Kossak 51′
0:2 Ziegielheim 55′ (karny)

Pogoń Sokół: K. Łakomy – Mełek, Gacek, Machczyński, Dyś (46′ Hołowacz) – Medel (46′ Roman), Hojdak, Sochań (71′ Szpyt), Polucha – Małecki, Gotkowski
JKS: Fabiński – Ziegielheim, Dziedzic, Santana (65′ Furtak), Pruchnicki – Bartnik, Malyk, Fedor, Sobczak – Kossak, Raba

Sędziował: Leszek Kogut (Przemyśl)