Dziś pociągi na trasie Jarosław – Horyniec wróciły na tory.

450-lecie Oleszyc
Podobne wpisy

Obraz przedstawiający Dziś pociągi na trasie Jarosław - Horyniec wróciły na tory.
fot. wikipedia.org

Dziś od godziny 14, ponownie możliwy jest przejazd pociągów na linii Jarosław-Horyniec Zdrój. Przerwa w kursowaniu trwała 2 miesiące, a spowodowana była przebudową wiaduktu drogowego w ciągu obwodnicy Jarosławia, przecinającego drogę międzynarodową E 40.

Pierwotnie przebudowa miała zakończyć się 18 września, a opóźnienie spowodowane było złymi warunkami atmosferycznymi przy przebudowie wiaduktu. Próby obciążeniowe wyszły pozytywnie. Wczoraj nastąpił odbiór techniczny, po którym zapadła decyzja o powrocie pociągów na tory. Od dziś nie będzie już kursować autobusowa komunikacja zastępcza.

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

450-lecie Oleszyc
Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane