W sobotę (07.01) w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Publicznych w Baszni Dolnej rozegrano 5. kolejkę spotkań Halowej Ligi Gminy Lubaczów w piłce nożnej. Poniżej prezentujemy jej wyniki, aktualną tabelą i klasyfikację strzelców. Kolejne mecze już 14 stycznia, tym razem w Lisich Jamach.
Wyniki 5. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej Gminy Lubaczów:
Start Lisie Jamy- Graniczni Krowica 5:7
Lisie Jamy: 2x Szczybyło Wojciech, 2x Furgała Szymon, 1x Klufas Robert, Krowica: 3x Chomyszyn Paweł, 2x Furgała Paweł,2x Kopciuch Andrzej
Zryw Młodów- Walter Opaka 5:4
Młodów: 3x Cisek Mateusz, 2x Madej Mateusz, Walter: 1x Rawski Damian, 1x Dobrowolski Radosław, 1x Żurek Krzysztof,1x Kuzych
Huragan Basznia Dolna-Piast Antoniki 4:4
Basznia: 2x Gutkowski Jarosław, 1x Młodowiec Adam,1x Maciuła Mateusz, Piast: 3x Antonik Andrzej, 1x Banach
Rolnik Wólka Krowicka- Piast Antoniki 7:2
Rolnik: 2x Furgała Grzegorz,2x Jakimowicz Dariusz,1x Hanus Piotr,1x Sęga Sebastian, 1x Mosiężny, Piast: 1x Antonik Andrzej,1x Cyburt Darek
Tabela:
Lp. | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki | Bilans |
---|---|---|---|---|---|
1 |
Graniczni Krowica |
5 |
13 |
45:16 |
+29 |
2 |
Start Lisie Jamy |
5 |
12 |
30:17 |
+13 |
3 |
Rolnik Wólka Krowicka |
4 |
9 |
27:12 |
+15 |
4 |
Piast Antoniki |
5 |
4 |
18:26 |
-8 |
5 |
Zryw Młodów |
4 |
3 |
13:26 |
-13 |
6 |
Walter Opaka |
4 |
3 |
8:32 |
-24 |
7 |
Huragan Basznia Dolna |
5 |
2 |
15:27 |
-12 |
Klasyfikacja strzelców po 4 kolejce:
12x Furgała Grzegorz (Wólka Krowicka);
9x Świstak Bartosz (Lisie Jamy), Furgała Paweł (Krowica) i Chomyszyn Paweł (Krowica),
8x Gelmuda Piotr (Lisie Jamy), 8x Kamiński Wojciech (Krowica), Gutkowski Jarosław (Basznia),
6x Antonik Andrzej (Antoniki),
5x Jakimowicz Dariusz (Wólka), Antonik Kamil (Młodów),
4x Terech Karol i Ryś Artur (Krowica), Szczybyło Wojciech (Lisie Jamy),
3x Hanus Piotr (Wólka), Moskal Przemysław i Antonik Mariusz (Antoniki), Furgała Tomasz (Krowica), Madej Mateusz i Cisek Mateusz (Młodów), Furgała Szymon (Lisie Jamy),
2x Kornaga Bartosz, Sęga Sebastian (Wólka), Rokosz Jacek (Antoniki), Janiszewski Marcin (Krowica), Kopciuch Andrzej(Krowica), Antonik Marcin i Klufas Robert (Lisie Jamy), Bukita Adam i Walczak Krystian (Opaka), Ważny Mateusz (Basznia),
1x Ilnicki Grzegorz i Mosiężny (Wólka), Kosior Mariusz i Kornaga Damian, Cyburt Darek i Banach (Antoniki), Marek Furgała i Chomyszyn Marek (Krowica), Klufas Dariusz (Lisie Jamy), Kobiałka Konrad, i Hawrylak Jakub (Młodów), Rawski Damian, Dobrowolski Radosław, Żurek Krzysztof, Kuzych (Opaka), Gmyrek Jarosław i Adam Nepelski, Młodowiec Adam, Maciuła Mateusz (Huragan).
elubaczow.com, lubaczow.com.pl
Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.